esemény közreműködő dátum
Válasszon eseményt!Válasszon eseményt!
  • Avoidance I Gordius I GAcoustic I Béja Project I Méry Huána I Faterkiller
  • ELHALASZTVA! - Alkonost [RUS] I Gjeldrune[RUS] I Fangorn [RUS] I Isatha
  • ELHALASZTVA! - Necronomicon [D] I Stonecast [F] I 3000ad [NZ] I Strident [IL]
  • Lumberjack Commando I Dusty Chopper I HorsePower I Wake 'N' Break I Arkas I Újratervezés I Ezeröcsi
  • Public Smokers I Smokin'kills I Free Houdini I The Criples
  • SCompany I Tülk
  • Szirének Éjszakája
  • -ELMARAD!- Special Ops [CDN] I Rebel I Saqqara I Komodo - S8
  • 7. Punk Kulturális Találkozó 2019
  • 8. Punk Kulturális Találkozó 2020
  • A nyári csűrdöngölés - S8 Underground Club I Rumproof
  • A The Age koncertjét leszámítva ELMARAD!
  • Abyss [D] I Groza [D] I Lanternl I Dr Sludgelove
  • Action 25 I Alcohol I +Vendégek - S8 Underground Club I Filléres Rockdiszkó
  • Action I Alcohol I Avantgarde
  • Alter & Punk - BRAII [UA] I Valami lesz I Ingerküszöb I The Rainbow Puke
  • Alter & Rock Majális - Ludovika I The Alcatraz I Idegen Világ I Stray Lamb
  • Alter Friday - S8 RED I Uncovered For Revenge [I]
  • Alter Summer Farewell - García Lorca Halott I Free Houdini I Aznincs
  • Alternative Excitements - Psyckadeli [S]
  • Autumn Dazzle - S8 RED I WhiskeyJamBand [BY] I New UrengoY [A]
  • Autumn Rock Rebellion
  • Beyond The Rock - Keops [HR] I Overpower [HR] I +Zenekarok
  • Boozer Daycare
  • Budapest Punk Rock Show - S8 I GvH - Gisela von Hinten [D] I Bonjour Tropfen [A]
  • Cellar Madness
  • Chasing The Gods Tour - Valkenrag [PL] I Harloch I Morte Silmoris
  • Corona Killer Punk Feast
  • Cruel Ceremony vol. IV.
  • Csókás Anna & Győző Krisztián Acoustic
  • Csókás Anna & Győző Krisztián I Fodor Erik
  • Csókás Anna & Győző Krisztián I Fodor Erik I Fodor Eliza I Tierra Jimmy I After Party
  • Csókás Anna & Győző Krisztián I Fodor Erik I Tóth Bettina - S8 RED I After Party
  • Csókás Anna és Vendégei
  • Csókás Anna és Vendégei (09.04.)
  • Csókás Anna és Vendégei 20200229
  • Csókás Anna és Vendégei I After Party
  • Csókás Anna és Vendégei I After Party (07.11.)
  • D-day I Halász Dénes emlékest - Bastards I Profit Error I Daw DiSanti and Friends I Manzi Acoustic
  • Dark Dance Project III. - AdryA I Wrath Of Azazel I Wolfenstein I Future Rhapsody I Tevi
  • Dark Dance Project IV.
  • Dark Dance Project V.
  • Daruk I Toxic Serosity I Hínár - S8 RED
  • Dawn of Destiny [D] I Rumproof I Gravel Shores
  • Deciduous Madness I Rockbuli hajnalig
  • Descomunal [EC] I Lovecrose I RockMemorieS I Inhumen
  • Devil 55 - Rebel I Saqqara I Crossholder Emlékkoncert
  • Diktátor - Kisteknős Lemezbemutató
  • Diktátor I Komodo
  • Diverse Frenzy - Temnein [F] I GunSinger
  • Doom Consecration - Throne [I]
  • Echonald Búcsúkoncert | Az utolsó show
  • Együtt Liliért Segélykoncert - S8 - BELÉPÉSRE NEM JOGOSÍT!!
  • Electric Joe I Let The Monkey Drive I Dirty Work
  • Eviternity I Hypocrites Breed I The Fleet Street
  • Extreme Gathering - Nature Morte [F] I Eclipse of the Sun I Vanta I Lanternl I Dryblood
  • Extreme Junket - S8 I Long Live the Martyr | Frust_Hate
  • Faterkiller I Pretty Flies I Mutáns Majmok I Rockolya - S8
  • Female Fronted Night - Feelament [RUS] I Dark Tears From Space I Gothic Hastánc
  • Female Fronted Rock Night
  • Fusion Night - García Lorca Halott I Laciék I Nani on the Run I johnbutton
  • Grunge & Alter - Jellyfish inn [RUS] I Zerge I Polvere
  • Hard Rock Előszilveszter - EDDA Tribute I Retrock Company I New Project Band
  • Hatvan City Hard Core I Shitpump I 1 Day Left
  • Heimdall Tour 2019 - S8 I Forge [CH] I Dreams in Fragments [CH] I Elanor I Isatha
  • Hey ho let's go! - Radio Show Party vol1
  • Hey ho let's go! - Radio Show Party vol2
  • Hey Ho Let's Go! I Radio Show Party vol.3
  • II. Death Metal Invasion - Parasite Crowd I The Darkest Light I Despair I Nekrológ
  • II. Jótékonysági Koncert a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézetért
  • II. Pogózz Daniért! Segélykoncert
  • III. Metállal az Állatokért - TÁMOGATÓI JEGY
  • III. S8 Underground Tehetségkutató - Döntő I Extra Vendég: TILT
  • Imperial Age [RUS] I Runika [PL] I Sechem [E] I Esperfall I Noamuthen
  • Incite [USA] I Supports - S8 | +Slipknot Arena Alapozás/After
  • Isatha I Elanor I Meteora
  • IV. Hard Rock & Stoner Feszt
  • Just one Night
  • Ladies & Metal - S8 Underground Club I Fallcie [RUS] I Esperfall I Meteora I Subcortic
  • Ladies and Gentlemen - Manzana [FIN] + Zenekarok
  • Lagerstein [AUS] I Put' Solntsa [RUS] I Deloraine [CZ]
  • Leap day's Circus - Radzeer I Overcast I Your Last Steps I Exopop
  • Long Live the Martyr I Within the Mind I Édesdead
  • Loud'n Proud Fest - 9 Zenekar I Filléres Rockdiszkó
  • Magic Stoner Banzai - Insonika [S] I Ursus Quaver I Igor'z I Electro Grooves
  • Manticore [USA] I KILL [S] I Hellgoat [USA] I Source Of Pleasure
  • Massacre on Friday the 13th
  • Melodic Rock & Metal - Star Crystal [UA] I AdryA I Rock Generations Band
  • Messland I Édesdead I Long live the Martyr
  • Metal & Folk Meeting - KormaK [I] I Mors Silens I Selfless Abuse I Collisborn I Katara [ARAD]
  • Metal From the Modern Age 4.
  • Metal Paradise - Walkyrya [I]
  • Metal Xmas - Vesztegzár I The Morning Star I Morhord I Pop Mockup
  • MikhMakh [F] I Our Last Drop I Grim Daze
  • Missió I Reincarnation I Eleven Híd
  • Monday is the new Friday - Pense [BR] I Exploding Head Syndrome [N] I Mars Told a Secret
  • Muddy Roots I Killer Mendez I Eugene Tooms
  • New Berlin [USA] I Laza P I Dogs On Leads
  • Nexus Progresivo [MEX] I Room of the Mad Robots I Ancient Lament
  • October Stoner - Acid Row [CH] I Vanta I Ursus Quaver I Muddy Roots
  • ONA [CZ] I Blood Up I Isotoxal
  • Plafon 15 I Space Cadet I Zerge
  • Plafon 15 | Amáliák I Zerge I IronPriceDay
  • Poppunk Zenetábor
  • Post-Hardcore Friday - We Too, Will Fade [D] I Neska Lagun [D] I Borders of Byzantium I Bipolar
  • Power Forever - Sunrise [UA] I Rebel I Fair Play Project I Gépmadár
  • Premier 5 - 10. Jubileumi Koncert | S8 RED
  • Progressive Melodies - Waiting for Violet I Ænthropy I Eviternity I Pandas of Princess
  • Punk & Hardcore Thursday - Lookin Up [NZ] I The Other Left I Paradogs I Wasted Sperm
  • Punk & Rock Factory
  • Punk Friday - S8 I Doc Rotten [USA]
  • Purga I Szekció I GyíkemberZ I Wake'n'Break
  • Redshift [F] I Siamese Elephants [A] I Redlight Slipper I Kiel Wind
  • RHCP Tribute Show by Alligator Haterz
  • Riff Action Family [RUS] I Édesdead
  • Rock Paradise - Adam Bomb [USA] I RedLight Slipper I Reincarnation
  • Rogues of the Seven Seas VII.
  • Rózsaszín Retrobull Húsvét - Rózsaszín Pitbull I Hisztéria
  • Rumproof I LochNesz I Maxwell Red - S8 Underground Club
  • Rumproof I Maxwell Red I Rockbuli hajnalig!
  • S7N [MEX] I Stonedirt I The Fleet Street I Komodo
  • Santa's Death Mass - Sollen I Katara I Mors Silens I Abstract I Haste
  • Skoge I Gyermekláncfűrész I HorsePower
  • Sludge & Doom Night - Chorosia [A] I Throes [A] I Her Highness I Devil Seed
  • Snappy Rock Night
  • Special Weekday - BZMGZ I The Alcatraz I Shapes of Distortion I Recalling Dreams
  • Spring Farewell Festival I Kilenc Zenekar I Filléres Rockdiszkó
  • Spring Rock & Metal Festival
  • Stoner & Extras - Vanta I Igor'z I Bearfood I Lumberjack Commando I Ursus Quaver
  • Stoner Devastation - High Transition [A] I Mars Told a Secret I Space Cadet I Ursus Quaver
  • Stoner Sörbál - Mert I Stonedirt I The State of Miserable
  • Stoner Thursday - Simia Sapiens [CH] I Clue I Mert I Que Pasa Mijo
  • Straytones [UA] I The State of Miserable
  • Summer Craziness - Gripcage I Maze All Way I Skaltrax I Dryblood I Filléres Rockdiszkó
  • Summer Death - Final Dawn [FIN] I Wrath of Azazel I Bloodcrown
  • Summer Ending Metal Night
  • Summer Folk I Anabioz [RUS] I Kylfingar I Elanor
  • Summer Tribute
  • Summer Tribute Minifest
  • SummerEnd Encore
  • SummerEnd Minifestival - Kisbót I OBI I Radzeer I Overcast
  • The Future is Symphonic - Subcortic I Meteora I Adrya I Crash & Ride
  • This World is Mine - Pitchblack [RUS]
  • Thrash & Progressive - Niharp [BR] I Innistrad I Miserium I Solidity
  • Total Crushing I Diktátor
  • Total Metal - S8 Underground Club I Arkas I MegaHertz I Etilköz I Superformance I Messland
  • Total Metal Over Europe - Necronomicon [D] I Pokerface [RUS]
  • Traubi I Három óra élő rockzene
  • Tribute Christmas - Nightwish I Offspring I KISS I Parkway Drive I Cream
  • Tribute Revolution
  • Tribute Show - Led Zeppelin I Whitesnake I Deep Purple
  • Trident I Mert I Clue I Pale Until Øhio I TRIOF I Rock By Joe I Midnight Tears - S8
  • Udvarias Tömeggyilkos I Végbélszakadás
  • Ultima Radio [A] I Antal I Aznincs
  • Unbroken Rock'n'roll
  • Underground Madness - S8
  • Underground Pótszilveszter - BHC I Nem is kérdés I Chelios
  • Undergrunge Night - Clue I Mert I Aenthropy
  • VII. Akela Szilveszterrel Egybekötött Alcohol Mámor
  • Wings Denied [USA] I Frostbitt [N] I Our Last Drop I Bloodcrown
  • XIV. Heten mint a gonoszok fesztivál
  • XV. Heten mint a gonoszok fesztivál
  • Zinfield 5 éves Jubileum - Pennhurst I Andagramma I GykT I Adrya
Válasszon közreműködőt!Válasszon közreműködőt!
Sajnos nincs a keresésnek megfelelő találat!
Avoidance I Gordius I GAcoustic I Béja Project I Méry Huána I Faterkiller

Avoidance I Gordius I GAcoustic I Béja Project I Méry Huána I Faterkiller
Október 31. szombat 18:00

S8 Underground Club (S8 Underground Club)

Jegyvásárlás Leírás
SCompany I Tülk

SCompany I Tülk
November 6. péntek 18:00

S8 Underground Club (S8 Underground Club)

Jegyvásárlás Leírás
Szirének Éjszakája

Szirének Éjszakája
November 7. szombat 18:00

S8 Underground Club (S8 Underground Club)

Jegyvásárlás Leírás
Public Smokers I Smokin'kills I Free Houdini I The Criples

Public Smokers I Smokin'kills I Free Houdini I The Criples
November 14. szombat 19:00

S8 Underground Club (S8 Underground Club)

Jegyvásárlás Leírás
ELHALASZTVA! - Alkonost [RUS] I Gjeldrune[RUS] I Fangorn [RUS] I Isatha

ELHALASZTVA! - Alkonost [RUS] I Gjeldrune[RUS] I Fangorn [RUS] I Isatha
Március 1. kedd 18:30

S8 Underground Club (S8 Underground Club)

Elmarad Leírás
ELHALASZTVA! - Necronomicon [D] I Stonecast [F] I 3000ad [NZ] I Strident [IL]

ELHALASZTVA! - Necronomicon [D] I Stonecast [F] I 3000ad [NZ] I Strident [IL]
Március 1. kedd 18:30

S8 Underground Club (S8 Underground Club)

Elmarad Leírás
{{:message}}

Betöltés...