esemény közreműködő dátum
Válasszon eseményt!Válasszon eseményt!
  • Alter & Punk - BRAII [UA] I Valami lesz I Ingerküszöb I The Rainbow Puke
  • Alternative Excitements - Psyckadeli [S]
  • Budapest Punk Rock Show - S8 I GvH - Gisela von Hinten [D] I Bonjour Tropfen [A]
  • Doom Consecration - Throne [I]
  • Feelament [RUS] I Eviternity I Hypocrites Breed I The Fleet Street
  • Hey ho let's go! - Radio Show Party vol2
  • III. S8 Underground Tehetségkutató - Döntő I Extra Vendég: TILT
  • Metal Paradise - Walkyrya [I]
  • Plafon 15 I Space Cadet I Zerge
  • Redshift [F] I Siamese Elephants [A] I Redlight Slipper I Kiel Wind
  • Rock Paradise - Adam Bomb [USA]
  • Special Weekday - BZMGZ I The Alcatraz I Shapes of Distortion I Recalling Dreams
  • This World is Mine - Pitchblack [RUS]
  • Total Crushing I Diktátor
  • VII. Akela Szilveszterrel Egybekötött Alcohol Mámor
  • 7. Punk Kulturális Találkozó 2019
  • A nyári csűrdöngölés - S8 Underground Club I Rumproof
  • Abyss [D] I Groza [D] I Lanternl I Dr Sludgelove
  • Action 25 I Alcohol I +Vendégek - S8 Underground Club I Filléres Rockdiszkó
  • Alter & Rock Majális - Ludovika I The Alcatraz I Idegen Világ I Stray Lamb
  • Alter Friday - S8 RED I Uncovered For Revenge [I]
  • Alter Summer Farewell - García Lorca Halott I Free Houdini I Aznincs
  • Autumn Dazzle - S8 RED I WhiskeyJamBand [BY] I New UrengoY [A]
  • Chasing The Gods Tour - Valkenrag [PL] I Harloch I Morte Silmoris
  • Csókás Anna & Győző Krisztián Acoustic
  • Csókás Anna & Győző Krisztián I Fodor Erik I Fodor Eliza I Tierra Jimmy I After Party
  • Csókás Anna & Győző Krisztián I Fodor Erik I Tóth Bettina - S8 RED I After Party
  • Dark Dance Project III. - AdryA I Wrath Of Azazel I Wolfenstein I Future Rhapsody I Tevi
  • Dawn of Destiny [D] I Rumproof I Gravel Shores
  • Descomunal [EC] I Lovecrose I RockMemorieS I Inhumen
  • Diktátor I Komodo
  • Diverse Frenzy - Temnein [F] I GunSinger
  • Echonald Búcsúkoncert | Az utolsó show
  • Electric Joe I Let The Monkey Drive I Dirty Work
  • Female Fronted Night - Feelament [RUS] I Dark Tears From Space I Gothic Hastánc
  • Grunge & Alter - Jellyfish inn [RUS] I Zerge I Polvere
  • Heimdall Tour 2019 - S8 I Forge [CH] I Dreams in Fragments [CH] I Elanor I Isatha
  • Hey ho let's go! - Radio Show Party vol1
  • II. Death Metal Invasion - Parasite Crowd I The Darkest Light I Despair I Nekrológ
  • III. Metállal az Állatokért - TÁMOGATÓI JEGY
  • Imperial Age [RUS] I Runika [PL] I Sechem [E] I Esperfall I Noamuthen
  • Ladies & Metal - S8 Underground Club I Fallcie [RUS] I Esperfall I Meteora I Subcortic
  • Lagerstein [AUS] I Put' Solntsa [RUS] I Deloraine [CZ]
  • Long Live the Martyr I Within the Mind I Édesdead
  • Magic Stoner Banzai - Insonika [S] I Ursus Quaver I Igor'z I Electro Grooves
  • Manticore [USA] I KILL [S] I Hellgoat [USA] I Source Of Pleasure
  • Melodic Rock & Metal - Star Crystal [UA] I AdryA I Rock Generations Band
  • Metal & Folk Meeting - KormaK [I] I Mors Silens I Selfless Abuse I Collisborn I Katara [ARAD]
  • MikhMakh [F] I Our Last Drop I Grim Daze
  • Missió I Reincarnation I Eleven Híd
  • Monday is the new Friday - Pense [BR] I Exploding Head Syndrome [N] I Mars Told a Secret
  • New Berlin [USA] I Laza P I Dogs On Leads
  • Nexus Progresivo [MEX] I Room of the Mad Robots I Ancient Lament
  • October Stoner - Acid Row [CH] I Vanta I Ursus Quaver I Muddy Roots
  • Plafon 15 | Amáliák I Zerge I IronPriceDay
  • Power Forever - Sunrise [UA] I Rebel I Fair Play Project I Gépmadár
  • Punk & Hardcore Thursday - Lookin Up [NZ] I The Other Left I Paradogs I Wasted Sperm
  • Punk Friday - S8 I Doc Rotten [USA]
  • RHCP Tribute Show by Alligator Haterz
  • Riff Action Family [RUS] I Édesdead
  • Rogues of the Seven Seas VII.
  • Rózsaszín Retrobull Húsvét - Rózsaszín Pitbull I Hisztéria
  • Sludge & Doom Night - Chorosia [A] I Throes [A] I Her Highness I Devil Seed
  • Spring Farewell Festival I Kilenc Zenekar I Filléres Rockdiszkó
  • Spring Rock & Metal Festival
  • Stoner & Extras - Vanta I Igor'z I Bearfood I Lumberjack Commando I Ursus Quaver
  • Stoner Devastation - High Transition [A] I Mars Told a Secret I Space Cadet I Ursus Quaver
  • Stoner Thursday - Simia Sapiens [CH] I Clue I Mert I Que Pasa Mijo
  • Straytones [UA] I The State of Miserable
  • Summer Craziness - Gripcage I Maze All Way I Skaltrax I Dryblood I Filléres Rockdiszkó
  • Summer Death - Final Dawn [FIN] I Wrath of Azazel I Bloodcrown
  • Summer Ending Metal Night
  • Summer Folk I Anabioz [RUS] I Kylfingar I Elanor
  • Summer Tribute Minifest
  • SummerEnd Minifestival - Kisbót I OBI I Radzeer I Overcast
  • Thrash & Progressive - Niharp [BR] I Innistrad I Miserium I Solidity
  • Total Metal Over Europe - Necronomicon [D] I Pokerface [RUS]
  • Traubi I Három óra élő rockzene
  • Trident I Mert I Clue I Pale Until Øhio I TRIOF I Rock By Joe I Midnight Tears - S8
  • Ultima Radio [A] I Antal I Aznincs
  • Wings Denied [USA] I Frostbitt [N] I Our Last Drop I Bloodcrown
  • XIV. Heten mint a gonoszok fesztivál
Válasszon közreműködőt!Válasszon közreműködőt!
Sajnos nincs a keresésnek megfelelő találat!

Doom Consecration - Throne [I]
Október 17. csütörtök 19:00

S8 Underground Club

Jegyvásárlás Leírás

Total Crushing I Diktátor
Október 25. péntek 19:00

S8 Underground Club

Jegyvásárlás Leírás

Metal Paradise - Walkyrya [I]
November 8. péntek 19:00

S8 Underground Club

Jegyvásárlás Leírás

Rock Paradise - Adam Bomb [USA]
November 8. péntek 19:00

S8 Underground Club

Jegyvásárlás Leírás

Plafon 15 I Space Cadet I Zerge
November 9. szombat 18:30

S8 Underground Club

Jegyvásárlás Leírás

This World is Mine - Pitchblack [RUS]
November 9. szombat 19:00

S8 Underground Club

Jegyvásárlás Leírás

Hey ho let's go! - Radio Show Party vol2
November 15. péntek 19:00

S8 Underground Club

Jegyvásárlás Leírás

Alternative Excitements - Psyckadeli [S]
November 29. péntek 19:00

S8 Underground Club

Jegyvásárlás Leírás
{{:message}}

Betöltés...