EN

Jegyet.

Egyszerűen.

2023.03.25. | 18:30

S8 Underground Club (S8 Underground Club)
Program: 19.00-19.40 Noize Blade |thrash-metal| (https://www.facebook.com/noizeblade) 20.00-20.40 Morte Silmoris |melodic-thrash-metal| (https://www.facebook.com/mortesilmoris) 21.00-21.45 Helldrifter…

2023.03.28. | 18:30

S8 Underground Club (S8 Underground Club)
Program: 19.00-19.30 Neuropsy |thrash-metal| () 19.50-20.20 Atrox Trauma |thrash-death-metal| (https://www.facebook.com/atroxtraumaband/) 20.40-21.15 Shadow Rebels [IL] |pregressive-grunge| (https://www.facebook.com/SHADOWREBELS)…

2023.03.18. | 19:00

S8 Underground Club (S8 Underground Club)
Program: 19.30-20.10 Firekeepers |classic rock| (https://www.facebook.com/firekeepersband) 20.30-21.10 LCK |rock-metal| (https://www.facebook.com/lckguitar) 21.30-22.30 Rebel |powe-metal| (https://www.facebook.com/RebelZenekar)…

2023.02.18. | 18:30

S8 Underground Club (S8 Underground Club)
Program: Plüssnapalm (https://www.facebook.com/plussnapalm/) The Snobs (https://www.facebook.com/tHEsNOBS) Dogs on Leads (https://www.facebook.com/dogsonleads.budapest) Leberzerroze [A] (https://www.facebook.com/leberzerroze/)…

2023.02.25. | 18:00

S8 Underground Club (S8 Underground Club)
Program: 18.30-19.20 Far From The Shore |modern-metal| (https://www.facebook.com/farfromtheshore) 19.40-20.30 LAST |RATM Tribute| (https://www.facebook.com/lastratmtr) ------------- 21.00-21.50 Mangani…

2023.02.10. | 19:30

S8 Underground Club (S8 Underground Club)
Úgy gondoltuk csavarunk egyet ezen kiváló rock'n'roll őrület programján. Ha már úgy is a farsangi időszakban vagyunk, feldobjuk egy jóféle…

2023.02.03. | 19:00

S8 Underground Club (S8 Underground Club)
BLACK: 20.00-20.50 Project Daywalker |post-grunge| (https://www.facebook.com/Project-Daywalker-102710528114045/) 21.10-22.00 Édesdead |stoner-punk-metal| (https://www.facebook.com/Édesdead-1168181383200071/)…

2023.03.30. | 18:00

S8 Underground Club (S8 Underground Club)
Program: 18.30-19.05 Æternight |female-fronted-gothic-symphonic-metal| (https://www.facebook.com/aeternight) 19.25-20.00 Attractive Chaos [F-I] |female-fronted-melodic-metal| (https://www.facebook.com/jointhePE)…

2023.03.04. | 19:00

S8 Underground Club (S8 Underground Club)
Program: Long Live The Martyr |hardcore-punk| (https://www.facebook.com/LLTMband) Killermia |progressive-death-balck-metal| (https://www.facebook.com/killermia/) Hope Industries |modern-metal| (https://www.facebook.com/hopeindustriesband)…

2023.03.17. | 19:00

S8 Underground Club (S8 Underground Club)
Program: Kill Me Twice |modern-rock-metal| (https://www.facebook.com/killmetwiceofficial/) Yümei Yümei |hardcore-metal| (https://www.facebook.com/yumeiyumeiband) Pop Mockup |hardcore-metal|…

2023.03.10. | 19:00

S8 Underground Club (S8 Underground Club)
Program: 19.30-20.30 Liberated Force |rock| (https://www.facebook.com/liberatedforce) 20.50-21.50 Raven Stone |metal-cover| https://www.facebook.com/ravenstonemetal 22.10-23.10 Vibrator |metal-cover|…

2023.04.07. | 19:00

S8 Underground Club (S8 Underground Club)
RED: 19.30-20.10 Pretty Flies - Offspring Tribute (https://www.facebook.com/Pretty-Flies-Offspring-Tribute-107451043976818/) 20.30-21.10 The Age (https://www.facebook.com/theagerockband/) 21.30-22.10…

Betöltés...